„3 PŁYTY & WINO” to wydarzenie kulturalne będące cyklem wieczorów płytowych 3miejskiej sceny muzycznej. Celem spotkania jest przedstawienie szerszej publiczności artystów, aktualności wydawniczych i promocję lokalnej twórczości poprzez wyselekcjonowanie wyjątkowych realizacji muzycznych i zaprezentowanie ich odbiorcom w esencjonalnej formie. 
W programie wywiady z twórcami, wspólne słuchanie albumów, prezentacje premierowych teledysków, koncerty zaproszonych muzyków.


Od IX edycji wydarzenia, forma wieczoru obejmuje prezentacje najciekawszych albumów, wyselekcjonowanych  w poprzednim roku wydawniczym. 
Stowarzyszenie Trójmiejska Encyklopedia Muzyczna przesłuchuje rocznie około 250 albumów lokalnej sceny, wybiera z tej grupy 50 albumów, które biorą udział w corocznym rankingu - ALBUMY ROKU. Najciekawsze płyty z pierwszej dziesiątki tego zestawienia, zaproszone zostają na wieczór płytowy 3PŁYT&WINO.

 

To doskonała okazja do zaktualizowania wiedzy na temat lokalnej sceny, wspólnych spotkań i rozmów o muzyce przy lampce dobrego wina.
 

Wieczór Płytowy - 3 Płyty & Wino

IX  WIECZÓR  PŁYTOWY  (Podsumowanie  roku wydawniczego 2021)  - 03.06.2022 - Zapraszamy!

Wydarzenie: https://fb.me/e/2C36LRs2V


Bilety: https://goout.net/pl/wieczor-plytowy-3-plyty-and-wino/szaotjt/

V WIECZÓR  PREMIER  PŁYTOWYCH 2018  (Podsumowanie  maj - sierpień 2018)  

IV WIECZÓR  PREMIER  PŁYTOWYCH 2018  (Podsumowanie  styczeń - kwiecień 2018)  

III WIECZÓR PREMIER PŁYTOWYCH  (Podsumowanie wrzesień - grudzień 2017)

II WIECZÓR PREMIER PŁYTOWYCH    (Podsumowanie maj - sierpień 2017)

I WIECZÓR PREMIER PŁYTOWYCH    (Podsumowanie styczeń - kwiecień 2017)